تا به حال برای شما پیش آمده است که اقدامات زیادی برای سئو سایت خود انجام دهید ولی نتیجه‌ای رضایت بخش دریافت نکنید؟ هزینه‌ی چطور؟ نتیجه رضایت بخش بوده است؟ ترافیک بالایی که مد نظر داشتید برای سایت خود دریافت کرده‌اید؟ تقصیر شما نیست! این خاصیت صنعت سئو است. اگر آموزش سئو سایت شما با کیفیت نباشد، هرگز نمی‌توانید برنده‌ی میدان رقابت در زمینه‌ی بهینه سازی سایت و سئو سایت باشید. در مطلب قبلی به چند مورد از دلایلی که باید آموزش سئو داشت اشاره شد. در این مطلب، به ادامه می‌پردازیم.

۶- آموزش سئو سایت با Traffic Think Tank

Traffic Think Tank یک جامعه‌ی بسیار بزرگ و خاص در زمینه‌ی آموزش سئو سایت به میزبانی یک برنامه‌ی پیام رسانی به نام Slack است. Traffic Think Tank به شما کمک می‌کند تا به به تمامی فرآیند محتوا، ویدیو، قالب‌ها، وبینارهای فوق العاده و دیگر ابزار جالبی که شما در هیچ کجای دیگر نمی‌توانید دسترسی داشته باشید را به دست آورید. همچنین قادر خواهید بود تا با متخصصین با تجربه‌ای چون Nick Eubanks، Matt Barby و Ian Howells در ارتباط باشید. این متخصصین با هنر جادویی سئو ، میلیاردها بازدید کننده برای سایتشان ایجاد کرده‌اند.

این دوره آموزش سئو سایت به شما کمک می‌کند تا از متخصصینی که کار هر روزشان انجام سئو سایت است، چیزهای بسیاری یاد بگیرید. ریز ریز جزئیاتی که به شما آموزش داده می‌شود را به خوبی یاد بگیرید و در انجام سئو سایت خود آن‌ها را اجرا کنید. این باعث افزایش نتایج سئو سایت شما می‌شود. تمامی تکنیک‌های سئو، استراتژی های سئو و حتی تاکتیک‌هایی که به شما در دوره‌های آموزش سئو سایت ارائه می‌شود را به خوبی یاد بگیرید ودر سایت خود به کار ببرید.

آموزش سئو Traffic think tank

۷- Distilled USEO 101 و Further SEO

این یک دانشگاه آنلاین است که شما می‌توانید در آن ثبت نام کرده و یک نابغه‌ی سئو شوید. با بیش از ۱۳۳ ساعت ویدیوهای HD آموزشی و محتوا و مدل‌های فوق العاده تعاملی، این برنامه به شما امکان می‌دهد تا با سرعت یادگیری خودتان جلو بروید و یاد بگیرید. همچنین می‌توانید از نسخه‌ی آزمایشی این برنامه استفاده کنید و تنها ۳ مدل را بررسی کرده و برای دسترسی کامل، به حساب کاربری بروید. این دوره در مورد آموزش سئو سایت در مورد برخی مهارت‌های اصلی سئو است. شما می‌توانید با مدل Search Engine Basics شروع کنید و گام به گام به جلو بروید تا زمانی که به آخرین مدل دسترسی پیدا کنید.

این راه به شما این امکان را می‌دهد تا در مورد سئو داخلی ، سئو تکنیکال، جستجوی کلمات کلیدی، معماری اطلاعات، جستجوی رقابتی، تجزیه و تحلیل لینک و غیره یاد بگیرید.

آموزش سئو سایت distilled

۸- تخصص در سئو با Coursera

Coursera یک منبع عالی از دانش برای حدود یک میلیون موضوع مختلف است. ولی آیا افرادی که در این مجموعه کار می‌کنند، می‌توانند زمانی که صحبت از سئو سایت در میان است، هیچ کمکی به ما بکنند؟ قطعا بله!

این تخصص سئو توسط UC Davis ساخته شد. Coursera شما را قادر می‌سازد تا محتوای یک وبسایت را بهینه سازی کرده و اطمینان حاصل کنید که به بهترین رتبه بندی ممکن موتورهای جستجو دست خواهید یافت. همه چیز را در مورد جستجوی گوگل به خوبی الگوریتم دیگر موتورهای جستجو در اینجا خواهید آموخت. این دوره‌ی تخصصی آموزش سئو سایت شامل شش دوره می‌باشد:

 • معرفی بهینه سازی موتور جستجو
 • مبانی بهینه سازی موتور جستجو
 • بهینه سازی وب سایت برای جستجو
 • محتوای پیشرفته و تاکتیک‌های اجتماعی برای بهینه سازی و سئو سایت
 • استراتژی‌ های سئو موتورهای جستجو پیشرفته
 • سئو سایت پروژه‌های گزارش مشتری

برخی از این دوره‌ها ۴ هفته به مدت ۱ تا ۳ ساعت در یک هفته برگزار می‌شوند. برخی دیگر از دوره‌ها ۶ هفته به طول می‌انجامند و نیازمند زمان مطالعه‌ی بیشتری هستند. چیزی که اینجا مهم است، این است که: شما قادر به استفاده از فرصتی برای داشتن یک دوره‌ی آنلاین در یک دانشگاه بسیار معروف و با اعتبار بالا در آمریکا، برای افزایش مهارت‌های سئو خود خواهید بود.

آموزش سئو سایت coursera

۹- مدرک سئو توسط موسسه ی بازاریابی آنلاین

موسسه بازاریابی آنلاین یک منبع فوق العاده معتبر از آموزش اصولی از سئو است. در ارتباط با تحقیقات پیشرو، این موسسه برای توسعه‌ی آموزش سئو سایت و بهینه سازی سایت فعالیت دارد. در حقیقت این موسسه در ابتدا برای اینترنت و بازاریابان حرفه‌ای که می‌خواستند افزایش جستجوی ارگانیک، گرفتن ترافیک مرتبط و نمرات کیفیت بود، ساخته شده بود. پس از آن دوره‌های آموزش سئو سایت برگزار شد و در ازای آن گواهی صادر می‌شود. این مدارک سئو باعث می‌شود که:

 • دانش بالایی از سئو دریافت کنید.
 • برخی از مهم‌ترین تمرینات، ابزارها و استراتژی ‌های سئو را درک کرده و یاد بگیرید.
 • از متد سئو برای ایجاد عبارات کلمه کلیدی مربوط استفاده کنید.
 • گواهینامه ‌ی سئو را در زمانی کمتر نسبت به یک دوره‌ی طولانی مدت برای گرفتن مدرک سئو، بگیرید.
 • از ابزار اهرم جستجوی کلمات کلیدی برای انتخاب مربوط‌ترین کلمات کلیدی برای سایتتان استفاده کنید.
 • سنجیدن کمپین‌های سئو با استفاده از گوگل آنالتیکس

و در آخر، افزایش رتبه بندی صفحه‌ی گوگل

آموزش سئو سایت omi

۱۰- مدرک آموزش سئو سایت گوگل ClickMinded

این مدرک گوگل یکی از بهترین مدارک آموزش سئو سایت در دنیاست. این شما را قادر میسازد تا درک کنید که چطور یک شخصیت بازاریاب بسازید. چطور با قیف بازاریابی آشنا شوید. چطور پایه‌های اصلی جستجو را درک کنید. چطور کلمات کلیدی را جستجو کنید. در این جا هر آنچه که شما برای موفقیت نیاز دارید را به شما ارائه می‌دهند. این برنامه نیز بسیار پیشگامانه است. آن‌ها می‌گویند که بهترین سئو معمولا گواهینامه ندارد. اگرچه هدف ClickMinded جذب افرادیست که علاقه‌مند به جستجوگرها بوده و صبر بسیار دارند. سئو نیازمند صبر است. افرادی که با ابزار و منابع مورد نیاز، خود را برای انجام کارهای حرفه‌ای و بهبود کارایی در هر ناحیه‌ای که بررسی میکنند، فراهم می‌کند.

۶۰% از افرادی که سعی می‌کنند تا این گواهینامه را بگیرند، در اولین تلاش خود شکست می‌خورند. به این معنا که این گواهینامه چیزی نیست که با دانش کم به دست آید. تلاش و درک بالا می‌خواهد. ولی به رغم سختی آن، یکی از بهترین گواهینامه‌ها در زمینه‌ی سئو است.

آموزش سئو سایت clickminded

۱۱- گواهینامه‌ی دوره‌ی آموزش سئو سایت MarketMotive

اگر می‌خواهید مهارت‌های سئو خود را افزایش دهید و به سطح بالاتری از دانش در این زمینه ارتقا پیدا کنید، حتما برای این گواهینامه اقدام کنید. اینجا جاییست که شما باید قرار بگیرید.

در این دوره با مقدمه‌ای بر سئو آشنا خواهید شد. خواهید فهمید که کدام سئو داخلی بهتر است. با کلمات کلیدی و جستجوی رقابتی آشنا می‌شوید، پایه و اساس طراحی و معماری سئو و بسیاری چیزهای دیگر را خواهید آموخت. این دوره واقعا یکی از بهترین‌ دوره‌های آنلاین در آموزش سئو سایت است. این دوره به شما این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های خود را ارتقا بخشیده و به یک متخصص سئو تبدیل شوید. رتبه بندی موتور جستجوی خود را افزایش دهید. ترافیک سایت خود را افزایش دهید. کلمات کلیدی که همه به دنبال آن‌ها هستند را بهینه سازی کنید. زمانی که شما این آموزش سئو سایت را به طور کامل فرا گرفتید و امتحان خود را با نشان دادن هرآنچه یاد گرفته‌اید، پس دادید، شما به یک متخصص سئو تبدیل شده‌اید.

آموزش سئو سایت market motive

۱۲- UdemySEO 2018: آموزش سئو سایت و سئو برای وبسایت‌های وردپرس

اگر می‌خواهید شانس آموزش سئو سایت و دیگر سئو‌ها در ۴۰ فاکتور بی‌نظیر سئو برای گرفتن برترین رتبه‎بندی در گوگل داشته باشید، این دوره همان است که شما نیاز دارید. در Udemy شما می‌توانید تجربه‌ای بی‌نظیر و فوق العاده کامل در خصوص آموزش سئو سایت داشته باشید. شما می‌توانید یاد بگیرید که چگونه رتبه ۱ را با استفاده از وردپرس در جستجوی گوگل از آن خود کنید. دو مورد بسیار واضح در این زمینه وجود دارد:

برای شروع، باید یک سری مسائل پایه و اصولی در مورد سئو را بدانید. برای استفاده از پلاگین‌ها، به یک سایت وردپرس نیاز دارید.

آموزش سئو سایت Umedy

برای شروع، یک دوره‌ی آموزش سئو سایت را انتخاب کنید و با پیش رفتن با برنامه‌ی آن‌ها، سعی در ارتقا سطح دانش خود در زمینه‌ی سئو داشته باشید. به زودی به یک متخصص سئو تبدیل خواهید شد و قادر هستید که وبسایت خود را جزو برترین‌های گوگل بکنید. به زودی رتبه‌ی یک گوگل برای شما خواهد بود اگر در مورد آموزش سئو سایت دقت به خرج دهید.

با متخصصین ما در موسسه دیجیتال مارکتینگ آپراک همراه باشید تا بالاترین رتبه‌های گوگل از آن شما باشد.

با ثبت دیدگاه و امتیاز، ما را در ارزیابی این مطلب و ارائه مطالب با کیفیت تر و کاربردی تر راهنمایی کنید. سپاسگزاریم

۵/۵۵ رتبه بندی