۶- قانون ثبات:

به غیر از مشغول کردن مشتریان، نقش بازاریابی محتوای بصری تقویت داستان برند شماست. برای اتفاق افتادن این موضوع، محتوای شما لازم است که ثبات داشته باشد. زمانی که از ثبات حرف می‌زنیم، منظورمان انتشار محتوای بصری به طور دائم نیست. منظورمان این است ترکیبی از تصاویر مختلف برابر است با یک داستان مفهومی و سازگار که برند شما را تقویت می‌کند.

دو چیز را باید مد نظر داشت. اول اینکه محتواهای عکسی و ویدیویی خود به تنهایی لازم است یک تم هم‌تراز داشته باشند. دوم اینکه شما می‌توانید از دیگر تکنیک‌ها استفاده کنید. چه این شکل‌ها واترمارک، رنگ‌های برند، هشتگ، فونت‌ها و حتی طرح بندی باشند، نگاه و احساس نام تجاری شما باید سازگار باشد.

هدف این است که محتوای خود را به یاد ماندنی کنید. محتوا باید به قدری جامع، مرتبط و جذاب باشد که مخاطبین مورد هدف شما سریعا محتوای سایت شما را به یاد بیاورند. با محتوای تولید شده توسط کاربران، تولید محتوای بصری سازگار می‌تواند کمی سخت باشد.

ترکیب کردن مخلوطی از تصاویر مختلف از مشتریان و مکان‌های مختلف می‌تواند منجر به طرح یک محتوای گیج کننده باشد. این محتوا تصویر یا داستان شما را قطعا خراب خواهد کرد. این جایی است که یک سیستم مراقبت خوب، به ما کمک خواهد کرد.

استفاده از قانون ثبات:

Royal Caribbean، یکی از بزرگترین شرکت‌های کشتی کروز جهان، یک نام تجاری است که با استفاده از هشتگ #SeekYourRoyalAdventure  برای ایجاد یک موضوع سازگار از محتوای تولید شده توسط کاربر که مناسب هدف بازاریابی محتوا بصری آنهاست، استفاده می‌شود. در حالی که محتوا توسط همین شرکت بارگذاری می‌شود، تمامی تصاویر پس زمینه متعلق به شرکت کروز هستند که تم مشابه به یکدیگر دارند. این تم‌ها عموما شامل اقیانوس، کشتی کروز و مقصد کشتی می‌باشند.

راک پلاس

راک پلاس

۷- قانون شخصیت:

زمانی که عکس‌ها و برندها در دام استفاده از تصاویر خسته کننده می‌افتند، این پایان داستان یک برند است خوشبختانه، تولید و بازاریابی محتوای بصری احیای یک برند از دست رفته را بسیار آسان کرده است. تصاویر واقعی از قبیل عکس‌ها، فیلم‌ها، فتوشاپ‌ها و حتی تبلیغات می‌توانند به داستان برند شما عمق داده و تصویر شما را در ذهن کاربر تقویت می‌کنند.

یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای انجام این کار این است که مشتریان خود را از پشت صحنه آگاه کنید. بگذارید بدانند در پشت صحنه‌ی بازاریابی و ساخت برند و پست گذاشتن عکس‌هایی از رویدادهای دفتر کارتان چه می‌گذرد. فراموش نکنید که این یک خصیصه‌ی مهم در بازاریابی محتوای تصویری است. هرچه مشتریان شما بیشتر از فرهنگ شرکت شما بدانند، شخصیت برند محصول شما بیشتر خواهد درخشید.

استفاده از قانون شخصیت:

یک شرکت خیریه با شعار” آب درخشان است”، یک بخش کامل از سایت خود را به این موضوع اختصاص داده است که چگونه آنها آب آشامیدنی را به مردم در رواندا، اوگاندا، بنگلادش و دیگران تحویل می‌دهند.

از طریق استفاده از تصاویر قابل فهم و ویدئوهای پشت صحنه، دنبال کنندگان سایت به کارهای آپدیت آنها علاقمند شده و کار آنها را دنبال می‌کنند.

۸- قانون مرتبط بودن:

در دنیای بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوا،  محتوای بصری لازم است که در متن ارائه شود. مطلب باید مرتبط بوده و به بهترین شکل سازماندهی شده باشد. بنابراین اگر محصولی را به صورت آنلاین می‌فروشید، لازم است محتوای بصری برای آن تولید کرده و محتوای مربوط را در جای مناسب خود منتشر کنید.

برای مثال، اگر شما یک برند خاصی از لباس را به فروش می‌رسانید، نه تنها شما باید عکس‌های آن را در صفحات وب مناسب قرار دهید، بلکه باید عکس‌های تولید شده توسط کاربر را در صفحه سایت مناسب قرار گیرد. این قانون در بازاریابی محتوای بصری نقش بسیار مهمی دارد.

استفاده از قانون مرتبط بودن:

جامعه‌ی Urban Outfitters با هشتگ  #UOONYOU با پیوند دادن عکس‌های مشتریان با محصولاتش از این قانون مراقبت می‌کند. این گالری پر قدرت ترکیبی از برندها و عکس‌های سبک زندگی تولیدی کاربران می‌باشد که چگونه تحسین کردن یک برند خوب را نشان دادن می‌دهد.

۹- قانون کیفیت:

با پیچیده‌تر شدن دوربین موبایل‌ها مشتریان یاد گرفته‌اند خودشان عکس‌ها و فیلم‌های خوب بگیرند. با استفاده از برنامه‌های عکس و فیلتر‌های تصویر، برند‌ها می‌توانند به سرعت محتوا با کیفیت بالا از مشتریان خود دریافت کنند. در دنیای دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوای بصری از این قانون بسیار حمایت می‌کند.

استفاده از قانون کیفیت:

مسافران برای گرفتن عکس‌های با ارزش ساعت‌ها زمان صرف می‌کنند. مهارت‌های ویرایش آنها به نحوی هست که تلاش می‌کنند عکس‌ها را از چیزی که در واقعیت هست، واقعی‌تر و ارزشمندتر نشان دهند. Cathay Pacific، یک شرکت هواپیمایی مشهور، با تشویق مسافران خود برای به اشتراک گذاشتن بهترین عکس‌های سفر خود برای به دست آوردن جایزه‌های عالی مانند سفر ۱۰ روزه به سریلانکا، به این روند ادامه داده است.

نتیجه: یک شرکت با تدبیر از توانایی‌ها و مهارت‌های بصری مخاطبانش برای تبلیغات خودش در جهت بهینه سازی و بهبود کیفیت  و سئو سایت استفاده می‌کند.

راک پلاس

راک پلاس

۱۰- قانون صداقت:

در اینجا یک نکته وجود دارد. مردم بیشتر ترجیح می‌دهند به پیشنهاد یک دوست یا فامیل اعتماد کنند تا یک شرکت. در واقع تحقیقات هم نشان داده است که مردم حتی به غریبه‌ها هم بیشتر اعتماد می‌کنند تا شرکت‌ها. به همین دلیل است که یک محتوای تولید شده توسط کاربران، نسبت به محتوای تولید شده توسط یک برند، قدرت نفوذ بیشتری دارد.

عکس‌ها و ویدیئوهای دریافتی از کاربران شما، داستان حقیقی برند شما را تعریف می‌کند که بسیار موثر است. قانون صداقت بیان می‌کند که کاربران شما مشتاقانه در کنار برند شما ایستاده‌اند. در تعریف شخصی اگرمشتریان شما پست میگذارند و آن را به اشتراک می‌گذارند، باید با شما ارتباط بزنند یا شما را در آپدیت‌های رسانه‌های اجتماعی خود تگ کنند. در بازاریابی محتوای بصری هرچه صداقت و درستی با مخاطبین بیشتر باشد، اعتماد کاربر بیشتر خواهد بود و تعداد کاربران به مرور بیشتر خواهد شد.

در مورد آن فکر کنید. چرا اعتماد نکنید؟

استفاده از قانون صداقت:

Travel Leaders یک شرکت مسافرتی بین المللی است که به منظور تولید محتوای بصری تولید شده توسط کاربران در طول ارتباطاتشان، به کار خود ادامه می‌دهد. آنها از این تصاویر در تبلیغات فیسبوک خود استفاده می‌کنند تا مسافران را با صحنه‌های معتبر از پشت صحنه مسافرت‌های خود قرار دهند. نتیجه این است که یک رشد ۱۶۵ درصدی قابل توجه در کلیک‌های لینکی و تبلیغات کلیکی با محتواهای تولید شده توسط کاربران در فیسبوک، ایجاد می‌شود.

نه بازاریابی محتوا و نه حضور آنلاین و نه حتی تبلیغات آنلاین شما هرگز استراحت ندارند. بازاریابی محتوای بصری کمپبنی نیست که ظرف چند روز  یا چند هفته‌ی کوتاه به پایان برسد. این یک استراتژی مداوم است. خلق، انتشار و نگهداری محتوای بصری را یک قسمت مهم از استراتژی برای تولید بازاریابی محتوای بصری خود در سایت بکنید. در سال ۲۰۱۷، بازاریابی محتوای بصری بیشتر از همیشه مورد توجه بوده است. در واقع، این ممکن است تنها محتوا مشتریان شما باشد.

سوال این است که چگونه از این قوانین برای کسب اعتماد، وفاداری و کسب و کار مشتری خود استفاده می کنید.

با ثبت دیدگاه و امتیاز، ما را در ارزیابی این مطلب و ارائه مطالب با کیفیت تر و کاربردی تر راهنمایی کنید. سپاسگزاریم

۵/۵۴ رتبه بندی