تا به حال فکر کرده‌اید که طراحی وب سایت فروشگاهی شما باید به چه صورتی باشد؟! سایت شما نیاز به محصولات با کیفیتی دارد که مشتریان را جذب کند و طراحی کاربر پسند آن، کاربران را به مشتریان وفادار و تکراری تبدیل کند.

همیشه یک مجموعه معتبر از استانداردهای مربوط به ویژگی‌های طراحی وب سایت فروشگاهی وجود دارد. اما یک سایت زیبا با محصولات عالی، موفقیت فروشگاه آنلاین شما را تضمین نمی‌کند. شما باید بدانید که چه ویژگی‌هایی واقعا برای شکل دادن مشتریان شما مهم است.

طراحی وب سایت فروشگاهی

به طور معمول حدود ۶۰ تا ۸۰ درصد از مشتریان سایت‌های تجارت الکترونیک بدون خرید، سایت را ترک می‌کنند. و تنها ۲۲٪ از کسب‌وکارها از نرخ تبدیلشان راضی هستند. اما با معرفی عناصر طراحی مناسب شما می‌توانید این نرخ را کاهش دهید و فروش خود را افزایش دهید.

اینفوگرافی زیر ۷۲ ویژگی تجارت الکترونیک برای یک سایت تجارت الکترونیک و طراحی وب سایت فروشگاهی است که برای موفقیت آن، بیشتر یا کمتر، اهمیت دارند. به غیر از بهبود نرخ تبدیل، ویژگی‌های ذکر شده در این اینفوگرافی باعث بهبود قابلیت استفاده کلی سایت شما می‌شود.

هر چند هر سایت تجارت الکترونیک متفاوت از دیگری است، اما اگر کمی دوراندیش باشید، متوجه خواهید شد که ویژگی‌های کلی ذکر شده در اینفوگرافیک زیر برای هر سایت تجارت الکترونیک قابل استفاده است. این اینفوگرافی، ویژگی‌های یک صفحه را بر مبنای اساس هر صفحه ارائه می‌کند و به صورت بصری جایگاه طراحی و قرار گرفتن عناصر را به شما نشان می‌دهد.

به غیر از طراحی، اینفوگرافی زیر همچنین به ویژگی‌های برجسته‌ی پایه‌ای اشاره دارد که برای اطمینان از مدیریت آسان کسب و کار آنلاین شما ضروری است. این ویژگی‌ها تقریبا در هر CMS استاندارد رایج و مشترک هستند. اما درست مانند عناصر طراحی، اینفوگرافی به شما کمک می‌کند تا مشخص کنید کدام ویژگی‌های back-end بسیار مهم هستند.

در نهایت، برخی از ویژگی‌های دیگر مانند طراحی پاسخگو و ریسپانسیو، امنیت و سرعت صفحه را ذکر می‌کند که برای یک سایت تجارت الکترونیک مدرن حیاتی و حتمی هستند.

اگر در حال طراحی وب سایت فروشگاهی یا تجارت الکرونیک هستید، یا حتی در حال بازطراحی و ویرایش آن هستید، این اینفوگرافی به شما کمک می‌کند تا در میان تمام سبک‌های طراحی، شما بتوانید کار خود را به درستی ردیابی کنید.

با ثبت دیدگاه و امتیاز، ما را در ارزیابی این مطلب و ارائه مطالب با کیفیت تر و کاربردی تر راهنمایی کنید. سپاسگزاریم

۴.۵/۵۴ رتبه بندی