تبلیغات اینستاگرام 2

اگر در صنعت B2B فعالیت دارید، می‌دانید که اینستاگرام اولین پلتفرم برای استفاده و توسعه‌ی کسب و کار شما نیست. اگرچه شرکت‌های B2B در سراسر دنیا، اطلاع رسانی و تعامل با مشتریان را از طرق مختلف از جمله استراتژی‌های تبلیغات اینستاگرام انجام می‌دهند. اینستاگرام جایی مطمئن برای معروف ساختن برندتان، ایجاد روابط دوستانه با مشتریانتان و دست یافتن به مخاطبین جدیدی برای شما فراهم می‌کند.

اگر به کارتان علاقه دارید و می‌خواهید در دریای بازاریابی دیجیتالی شیرجه بزنید، باید یاد بگیرید که چطور یک کمپین اینستاگرام برای کسب و کار B2B خود بسازید. در خصوص تبلیغات اینستاگرام باید این ۸ نکته را دنبال کنیم:

۱- استفاده از هشتگ برای به دست آوردن مخاطبین جدید:

هشتگ‌ها بهترین راه برای در معرض دید قرار دادن محتوا برای مخاطبین مربوطه می‌باشند. خیلی سخت است که پلتفرم اینستاگرام را بدون هشتگ‌ها تصور کنیم.

۲- نام تجاری محصول و یا خدمات خود را در قسمت بیوگرافی اینستاگرام خود تعریف کنید.

قسمت بیوگرافی اینستاگرام باید بیشترین تمرکز شرکت‌های B2B باشد. یک بیوگرافی جذاب و گیرا برای تبلیغ محصول خود در نظر بگیرید.

۳- نمایش فضای اداری و شرکت، راهی موثر در موفقیت تبلیغات اینستاگرام است.

اگر فضای دفتر کار شما جذاب است، تصویر آن را به عنوان یک محتوای خوب با مخاطبین در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. این کار شروع خوبی برای کسب و کارهای B2B است.

۴- کارمندان را بیشتر با کار آشنا و درگیر کنید تا تلاش برای استخدام آن‌ها بی‌نتیجه نبوده باشد.

اگر شما فعالانه در جستجوی کارمندان جدید هستید، هیچ راه بهتری برای نشان دادن آمادگی تیم شما نیست.

۵- از محتواهای تولید شده توسط کاربران خود (UGC) در صفحه‌ی تبلیغات اینستاگرام خود استفاده کنید. با این کار مخاطبینتان را درگیر کنید.

با ترویج هشتگ‌های محصول تجاری خود در بیوگرافی اینستاگرام و همه‌ی پست‌های اینستاگرام، مخاطبینتان به مرور شروع به استفاده از آن می‌کنند.

۶- در صفحه‌ی تبلیغات اینستاگرام خود از رویدادهای مربوط به شرکتتان و نمایش محصول و یا خدماتتان پست بگذارید.

بسیاری از شرکت‌های B2B سالیانه چندین رویداد و نمایش محصول برگذار می‌کنند. آن‌ها با این کار کسب و کار خود را با مشتریان جدید ترویج می‌دهند.

۷- از استوری‌های اینستاگرام برای برجسته کردن برند خود، در معرض دید قرار دادن بیشتر و نیز گرفتن بازخورد از کاربران استفاده کنید.

از اگوست ۲۰۱۶، استوری اینستاگرام محبوبیت زیادی در بین کاربران بدست آورد. به طوری که در مارچ ۲۰۱۸ بیش از ۳۰۰ میلیون از کاربران به صورت روزانه از استوری‌های اینستاگرام استفاده می‌کنند.

۸- از کمپین‌های پرداختی در تبلیغات اینستاگرام خود استفاده کنید تا مخاطبین ایده آل خود را مورد هدف قرار دهید.

کمپین‌های پرداختی اینستاگرام یک راه بسیار خوب برای تکمیل تلاش‌های تبلیغاتی هستند. استفاده از استراتژی ‌های پرداختی می‌تواند به افزایش طرفداران شما و درگیر شدن آن‌ها با محصول شما، کمک فراوانی بکند.

با ثبت دیدگاه و امتیاز، ما را در ارزیابی این مطلب و ارائه مطالب با کیفیت تر و کاربردی تر راهنمایی کنید. سپاسگزاریم

۵/۵۵ رتبه بندی