تاریخچه :

شرکت دانش پیام پژواک (سهامی خاص) دارای سابقه‌ی چندین ساله در حوزه بازاریابی می‌باشد. برند آپراک یکی از برند‌های زیر مجموعه‌ی این شرکت است که خدمات بازاریابی دیجیتال ارائه می‌دهد.

درباره آپراک

درباره آپراک

این مجموعه سعی بر آن دارد تا با به کارگیری نیروی جوان و مجرب همگام با تکنولوژی های روز، جهت رفع نیاز های شما اقدام نماید. این مجموعه امیدوار است خدمات خود را با بالاترین کیفیت و دقت عرضه نماید و در همین راستا با استفاده از نیروی انسانی با تجربه و آموزش دیده بتواند به این مهم دست یابد.

شرکت با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه‌های مختلف این حوزه رشد نموده تا بتواند با ارائه خدمات منحصر به فرد به مشتریان عزیز نیازهای شما را برطرف سازد.

تیم متخصص و زبده‌ی آپراک متشکل از متخصصان بازاریابی ، کسب و کار ، گرافیک ، خلاقیت و ایده پردازی ، شبکه های اجتماعی ، تولید محتوا ، اپلیکیشن و طراحی وب است که به صورت شبانه‌روزی در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در حوزه‌ی بازاریابی دیجیتال در تلاش هستیم.

ما در مقابل استفاده‌ی بهینه از سرمایه‌ی شما کاملا متعهد هستیم و این اطمینان را به شما می‌دهیم که در جلسات اتاق فکر ما، ساعت‌ها بر روی تدوین استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال مختص کسب و کار شما زمان می‌گذاریم و تمام تلاش خود را برای حراست از اطلاعات و سرمایه‌ی شما انجام می‌دهیم.

درباره آپراک

تعهد ما

ما سعی میکنیم جایگاه با ارزشی در فضای دیجیتال برای کسب و کار شما ایجاد کنیم