درباره ما

تاریخچه :

هلدینگ پردازش هوراد پادرا (سهامی خاص) دارای سابقه ی چندین ساله در حوزه فناوری اطلاعات می باشد. برند آپراک یکی از برند های زیر مجموعه ی این هلدینگ است که خدمات بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد .

درباره ما

این مجموعه سعی بر آن دارد تا با به کارگیری نیروی جوان و مجرب همگام با تکنولوژی های روز، جهت رفع نیاز های شما اقدام نماید. این مجموعه امیدوار است خدمات خود را با بالاترین کیفیت و دقت عرضه نماید و در همین راستا با استفاده از نیروی انسانی با تجربه و آموزش دیده بتواند به این مهم دست یابد.

شرکت با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه های مختلف این حوزه رشد نموده تا بتواند با ارائه خدمات منحصر به فرد به مشتریان عزیز نیاز های شما را برطرف سازد.

تیم متخصص و زبده ی آپراک متشکل از متخصصان بازاریابی ، کسب و کار ، گرافیک ، خلاقیت و ایده پردازی ، شبکه های اجتماعی ، تولید محتوا ، اپلیکیشن و طراحی وب است که به صورت شبانه روزی در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ در تلاش هستیم .

ما در مقابل استفاده ی بهینه از سرمایه ی شما کاملا متعهد هستیم و این اطمینان را به شما می دهیم که در جلسات اتاق فکر ما، ساعت ها بر روی تدوین استراتژی های بازاریابی دیجیتال مختص کسب و کار شما زمان می گذاریم و تمام تلاش خود را برای حراست از اطلاعات و سرمایه ی شما انجام می دهیم .

بازاریابی دیجیتال

شرکت ما با بهره گیری از بهترین و به‌روزترین متد های دیجیتال مارکتینگ دنیا در تلاش است تا نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان کسب و کار شما را به بالاترین میزان ممکن برساند . در این راه به منظور به حداکثر رساندن نرخ بازگشت سرمایه (ROI) از تمام ابزار های روز دنیا استفاده می کنیم .

این افتخار ماست که اعضای تیم تکنیکال اپراک به نحوی گزینش شده اند که با تجربه های کاری متنوع و پشت سر گذاشتن بحران های بزرگ، به این حوزه و روش های مقابله با بحران های احتمالی کاملا مسلط هستند و این موضوع آرامش را برای صاحبان کسب و کار ها فراهم آورده است.