تبلیغات در سایت‌های پربازدید

در عصر امروزی که به نام عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات شناخته می شود، تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین روش ها برای افزایش مشتریان و سود بیشتر قلمداد می‌گردد.

یکی از موثرترین انواع تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات در سایت های پربازدید است.

برندهای بزرگ و کوچک می‌توانند با تکیه بر تبلیغات در سایت های پربازدید ، گام بلندی برای معرفی محصولات و خدمات خود و حتی برندسازی در بستر اینترنت بردارند.

به کمک تبلیغات در سایت های پربازدید شما می‌توانید در مدت زمان کوتاهی، مشتریان و بازدیدکنندگان وبسایت خود را چند برابر کنید.

در این نوع تبلیغات، به کمک جدیدترین روش های برندسازی و بازاریابی اینترنتی، محصولات و خدمات خود را به میلیون‌ها نفر معرفی کرده و درآمد خود را به میزان چشمگیری افزایش دهید.

حال شاید این سوال در ذهن‌تان شکل گرفته باشد که چطور تشخیص دهیم یک سایت پربازدید است یا نه؟! در جواب باید بگویم که بازدیدِ سایت ها یک معقوله ی نسبی است و سایت هایی که به عنوان سایت های پربازدید نام برده می‌شوند عموما رنک الکسای بالایی دارند.

سایت الکسا، رتبه بندی خاصی برای سایت های مختلف از لحاظ تعداد بازدید و چند پارامتر دیگر از جمله نرخ خروج و… ارائه می‌دهد.

به عنوان مثال در لیست پربازدیدترین سایت ها، گوگل در ایران و جهان رتبه ی نخست را در اختیار دارد و شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه زیر، پربازدیدترین سایت های ایران در لیست الکسا را مشاهده کنید.

لیست سایت های پربازدید ایران
تبلیغات در سایت‌های پربازدید

با توجه به اینکه هر کدوم از سایت های پربازدید تعرفه خودشون رو دارن و مشخص هم هست ما چه کمکی میتونیم به شما بکنیم؟

نکته اینجاست که ما مشاور شما هستیم و براتون مشخص میکنیم که مخاطب هدف شما از کدوم سایت ها بازدید داره، اون سایت چه ظرفیتی دارن و با بودجه مدنظرتون بهترین مکان برای تبلیغ کسب و کار کجاست.

وقت رو از دست ندید!

۰۲۱۲۶۴۷۱۷۹۵

مهم‌ترین مزیت‌های تبلیغات در سایت های پربازدید

تماس با ما
درخواست طرح رشد کسب و کار