ایمیل مارکتینگ

بهترین استراتژی ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ
این دیدگاه وجود داره که دیگه کسی از ایمیل استفاده نمیکنه! اما این غلطه چون تمام کسانی که به صورت رسمی و کسب و کاری در حال فعالیت هستند ایمیل رو به عنوان سند رسمی و مهم خودشون میدونن، پس بسیار پر کاربرد و مهمه. حالا ما باید از این موقعیت استفاده کنیم و با استفاده از ایمیل مارکتینگ کسب درآمد کنیم.
  • میشه از ایمیل مارکتینگ برای کسب درآمد و فروش مستقیم استفاده کرد.
  • میشه از ایمیل مارکتینگ برای برندسازی و افزایش اعتبار استفاده کرد.
  • میشه از ایمیل مارکتیگ برای اطلاع رسانی و برگزاری رخداد استفاده کرد.
  • ...

در مورد کسب و کارتان به ما بگویید

مشاوره رایگان مارو برای افزایش فروش و جذب مخاطبان فعال کسب و کارتان از دست ندید!

خدماتی ایمیل مارکتینگ در همه سطوح

امکان ارائه خدمات ایمیل مارکتینگ در تمامی کسب و کارها وجود دارد
ایمیل مارکتینگ
استراتژی ایمیل مارکتینگ
قدم اول در ایمیل مارکتیگ تعیین هدف و استراتژی هستش. اینکه بدونیم بازار هدف ما در فضای مجازی کجاست و چه افرادی با چه جایگاه های اجتماعی مخاطبان ما هستند. با بررسی رفتار کاربران می تونیم بهترین استراتژی رو ارائه کنیم که نرخ باز کردن ایمیل و کلیک بر روی لینک هدف بالا بره.
ایمیل مارکتینگ
طراحی ایمیل
زیبایی فونت ها و همچنین جایگاه المان های قرارداده شده در ایمیل، رنگ های استفاده شده و نوع عکس ها تاثیر گذاری ایمیل مارکتینگ رو چندین برابر خواهد کرد.
ایمیل مارکتینگ
کمپین های بازاریابی
طراحی کمپین حرفه ای مانند ایجاد راهی هموار جهت رسیدن مشتریان به شما می باشد. در اکثر مواقع بدون اینکه مشتری بداند در سیکل کمپین قرار گرفته و وادار به خرید خواهد شد.
ایمیل مارکتینگ
ردیابی و گزارش دهی
بررسی و آنالیز دائمی رفتار کاربران نسبت به ایمیل مارکتینگ میتونه ایرادات موجود رو رفع و نرخ باز شدن ایمیل ها رو افزایش دهد. ما آنالیز های دقیق رو در مورد هر کمپین به تفکیک در بازه های زمانی مشخص به شما ارائه خواهیم کرد.