محبوبیت شبکه های اجتماعی:

طبق آمار ۷۸% افراد دارای حساب کاربری در شبکه های اجتماعی هستند و روزانه به طور متوسط ۹ ساعت از وقت خود را به آن اختصاص می‌دهند. پس بهترین مکان برای تبلیغات و شناخته شدن همین شبکه‌های اجتماعی هستند که مردم بیشترین زمان خود را صرف آن می‌کنند و اگر از بازاریابی شبکه های اجتماعی برای معرفی و تبلیغِ شما استفاده شود، باعث جلب بیشتر مشتری و افزایش آگاهی مردم نسبت به برندِ شما می‌گردد.

به طور کلی، شبکه های اجتماعی ابزارِ جذب مشتری و اعتبار دهی به شما هستند و سبب ارتباط بهتر و بیشترِ مشتری با شما و جلبِ اعتماد آنها می‌شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی:

اگر تبلیغات از روش صحیح و با برنامه ریزی اصولی انجام گردد نتایج مثبت و فوق العاده‌ای در پی خواهد داشت.

به این صورت که پس از مدتی مقبولیت اجتماعی پیدا می‌کنید و شناخته می‌شوید. سپس به طور خودکار و بدون هیچ هزینه‌ای، افراد با تگ کردن، اشتراک گذاری و آوردن نام شما بر روی پست‌های خود، به نوعی برای شما تبلیغ می‌کنند.

همچنین نظرات زیر پست‌های شما و ارتباط کاربران با برند شما در این قسمت، نکته ی بسیار مهمی است که هم سبب تبلیغِ شما می‌گردد و هم به شناخته شدن و دیده شدن شما سرعت می‌بخشد.

ولی اگر این تبلیغات در شبکه های اجتماعی بدون آگاهی صورت گیرد با شکست مواجه می‌شود و تاثیر مثبتی نخواهد داشت.

افراد زیادی برای تبلیغ کار خود کانال‌های تلگرامی یا پیج‌های اینستاگرامی ساخته‌اند ولی فالوورهای چندانی نتوانستند جذب کنند و با شکست مواجه شدند. پس برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است از روش های اصولی و کمک افراد حرفه‌ای در این زمینه استفاده شود.

خدماتِ ما در زمینه بازاریابی شبکه های اجتماعی:

۱.مشاوره به هدف بهینه سازی فعالیت‌ها:

ما به شما مشاوره می‌دهیم که با توجه به حوزه کاریتان، چه سبک تبلیغی در شبکه های اجتماعی بهتر است و دارای بالاترین بهره وری می‌باشد. همچنین هزینه‌های شما را کاهش داده و به صرفه ترین‌ها را برای شما انتخاب می‌کنیم.

۲.معرفی کسب و کار شما:

ما با بازاریابی شبکه های اجتماعی، برند، خدمات و محصولات و سوابقِ کاری شما را معرفی و ذهنیت مثبتی را نسبت به برند شما در مخاطبان ایجاد می‌کنیم.

۳.برقراری ارتباط با مخاطبانِ هدف:

ما با کسانی که در حوزه کاری شما فعالیت می‌کنند و نیاز به دریافت خدماتی از شما دارند ارتباط برقرار می‌کنیم و از خدماتی که شما می‌توانید ارائه دهید آن‌ها را مطلع می‌سازیم.

۴.بررسی رقبای شما:

ما فعالیت، کار و تکنیک رقبای شما را بررسی می‌کنیم و با توجه به حیطه‌ی کاری شما و زمینه‌ی فعالیت شما، راهی خاص و متفاوت برای شما در نظر می‌گیریم.

۵.مدیریت شبکه های اجتماعی با توجه به معیارهای شما:

شما را آنطور که مد نظرتان هست، به مخاطب معرفی می‌کنیم و شبکه های اجتماعی شما را با توجه به فعالیتی که دارید و نیاز مشتری، طراحی و ارائه می‌کنیم.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

۶. گذاشتن پست و انتشار مطالب مرتبط به طور روزانه:

پست‌ها و مطالبی را برای معرفی کار شما و آشنایی مخاطبان با روند کار و زمینه فعالیت شما، روزانه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی انتشار می‌دهیم.

۷.به چالش کشیدن مخاطب و برقراری ارتباط با آن‌ها:

ما با مخاطبان شما ارتباط برقرار کرده، نیازهای آنان را در نظر گرفته و با توجه به سلایق آنها، فعالیت‌های خود را در زمینه بازاریابی شبکه های اجتماعی تدوین می‌کنیم.

۸. برگزاری کمپین تبلیغاتی، مسابقه و انتشار اخبار شما:

کمپین ها و مسابقاتی در نظر می‌گیریم که مخاطب را به چالش بکشد و ارتباط دو سویه با شما برقرار کند. همچنین مخاطبان شما را از آخرین اخبار، نتایج و جوایز مسابقات مطلع می‌سازیم.

۹. طراحی تصاویر، ویدئو کلیپ ها و به کارگیری افراد محبوب برای تبلیغات:

ما طرح های گرافیکی و کلیپ هایی با توجه به کار و فعالیت شما تهیه کرده و در اختیار عموم قرار می‌دهیم. همچنین با افراد محبوب برای بازدهی بیشتر تبلیغات و معرفی بهتر شما به مردم همکاری می‌کنیم.

۱۰. ایجاد اعتماد و صمیمیت بین شما و مخاطب:

در راستای اعتبار بخشیدن به برند شما، با مخاطبانتان ارتباط صمیمانه‌ای برقرار کرده و نیازهایشان را درک می‌کنیم، که در نهایت منجر به ارائه خدمات بهتر و اعتماد سریع ترِ مردم به شما می‌گردد.

فرم زیر رو پر کنید تا ما شبکه‌های اجتماعی شما را بررسی و طرح جامعی رو به شما ارائه کنیم

بازاریابی شبکه های اجتماعی

این به ما کمک میکنه تا از هرزنامه جلوگیری کنیم. از شما متشکریم