طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت زیبا و متناسب با کسب و کارتان را با خیال آسوده به ما بسپارید.

در پکیج طراحی سایت ما، که در خلال این صفحه به شما توضیح داده خواهد شد، آپشن‌های متنوعی گنجانده شده که متناسب با تمام سلیقه هاست و برای شما که به دنبال جذب روزافزون مشتریان به کسب و کار خود هستید، پکیجی کامل و کم نقص آماده کرده‌ایم که شما بر اساس نیازی که دارید امکان سفارشی سازی برای شما فراهم شده است.

قبل از هر چیزی باید بدانیم که طراحی وب سایت نیازمند داشتن رویه ای صحیح و بر اساس اصول از پیش تعیین شده باید انجام شود. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ آپراک مفتخریم که به کمک اصولی ترین معماری ممکن، وبسایتی خلاقانه، زیبا،به روز و متناسب با نیاز‌های شما طراحی می‌کنیم.

اگر سایتی دارید و از نحوه مدیریت آن اطلاعی ندارید، اینجا را ببینید.

مراحل طراحی سایت در آپراک:

گام ۱) آشنایی با کسب و کار شما

در ابتدای کار ما نیاز داریم تا با شما و ایده‌هایی که در سر می‌پرورانید آشنا شویم و بیزینس شما را بهتر و دقیق‌تر بشناسیم. بنابراین در جلسات حضوری سراپا گوش هستیم تا اساس و شالوده‌ی کار را که همان نیازهای شماست به خوبی شناسایی کنیم تا سایتی متناسب با خصوصیات و ویژگی‌هایی که خواست شماست، طراحی کنیم‌.

طراحی سایت

گام ۲) تحقیق ، ایده پردازی و طرح اولیه:

از اینجا کار ما آغاز می‌شود. طراحی خلاقانه نیازمند تحقیق و ایده پردازی است. ایده‌های ناب هر لحظه از شبانه روز ممکن است به ذهن ما خطور کند. بنابراین قلم و کاغذ همیشه همراه ماست تا ایده‌های جدید را روی کاغذ بیاوریم. در این مرحله طرح کلی سایت شما برنامه ریزی و تدوین شده و سپس بر روی کاغذ کشیده می‌شود. از طرح قرار گیری منو ها گرفته تا جای آیکون‌های شبکه های اجتماعی. طراحی وب سایت مانند طراحی ویترین مغازه مهم و حائز اهمیت است.‌

طراحی سایت

گام ۳) طراحی بدنه اصلی و کدنویسی

در این زمان تیم کدنویسی و طراحی سایت ما، با توجه به طرح اولیه سایت که در بخش قبل آماده شده بود، شروع به کدنویسی و طراحی سایت می‌کنند. در پایان این مرحله، بدنه اصلی سایت شما فراهم و محیای گام بعد می‌شود.

طراحی سایت

گام۴) طراحی فونت ها، رنگ ها و المان های سطح

سایتی می‌تواند مشتریان شما را جذب کند که از ظاهر زیبایی برخوردار باشد. بنابراین نوبت آن رسیده که فونت‌ها، رنگ‌ها و دیگر عناصر رابط کاربری طراحی و کدنویسی گردند. در این مرحله، المان‌های زیبایی سایت شما منطبق با روانشناسی رنگ‌ها طراحی و بهینه سازی می‌شوند.

طراحی سایت

گام ۵) سایت شما آماده است!

اکنون سایت زیبای شما آماده جذب مشتریان جدید و کسب اعتبار و سود روزافزون برای شما و کسب و کارتان است.

طراحی سایت

سئو سایت

حالا تازه نوبت رسیده به اصل موضوع. طراحی وب سایت مثل داشتن ویترین مغازه و سئو سایت مانند تشکیل تیم بازاریابی و فروش شما در فضای دیجیتال است. پس تازه ما باید استراتژی بازاریابی دیجیتال رو تدوین کنیم و تیم خوبی برای رسیدن به هدف فروشمون رو تشکیل بدیم.

وقت رو از دست ندید!

۰۲۱-۲۶۴۷۱۷۹۵

فرم زیر رو پر کنید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.