مدیریت سایت با تیم حرفه ای آپراک

مدیریت سایت

مدیریت سایت

پیشبرد یک سایت موفق، راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی، اداره‌ی یک وبسایت خبری، داشتن یک پورتال دانشگاهی خوب، ارائه خدمات مناسب در سایت خدماتی و به طور کلی پیشرفت تدریجی هر کسب و کار با هر نوع سایتی، نیازمند بررسی مستمر بازخورد مشتریان و کاربران آن‌ها است. امروزه مشتریان نیازهای جدیدی دارند، الگوهای مصرف تغییر کرده اما اگر ما مطمئن نباشیم آن‌ها چه می‌خواهند و یا اگر حرفی که به شما می‌زنند با عمل‌شان یکی نباشد، آن وقت چه می‌توان کرد؟

برخی از خدمات آژانس بازاریابی دیجیتال آپراک در راستای مدیریت سایت:

۱- خیالتان راحت، سایت شما از دسترس خارج نخواهد شد.

ما در آپراک، خطاهای سرور و هاست را مرتبا چک می‌کنیم تا از بروز خطاهایی از این دست جلوگیری کرده و سایت شما همیشه در دسترس باشد.

مدیریت سایت

۲- روز اول هر ماه منتظر موشکافی رفتار مشتریانتان باشید.

ما هر ماه به شما دقیق‌ترین آمار و آنالیزهای رفتار مشتریان و بازدیدکنندگان سایت‌تان که شامل آمار جست و جو های انجام شده‌ی سایت شما در گوگل، بک‌لینک‌های ورودی از سایت های دیگر به سایت شما که شامل نکات کلیدی جهت انجام سئو می‌باشد، آمار بازدید هر کدام از صفحات وبسایت شما و ده ها آمار و تحلیل خوب از کاربران که می‌تواند نیازهای آنان را به خوبی مشخص کند، ارائه می‌کنیم.

مدیریت سایت

۳- سرعت سایت تان را تا جای ممکن افزایش می‌دهیم.

همانطور که می‌دانید سرعت یک سایت، فاکتور مهمی در جذب کاربران است که البته از دید سئو نیز بسیار حائز اهمیت است. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ آپراک این عامل موثر را به نحو بهینه ای افزایش می‌دهیم.

مدیریت سایت

۴- دیگر نگران محتوای آموزشی خود نباشید!

ما در راستای هدفمند سازی فعالیت‌های مجازی شرکت‌ها، پروسه تولید و مدیریت مقالات در قسمت وبلاگ سایت‌ها را طبق آخرین و به‌روز ترین متدهای روز دنیا بر عهده گرفته و از تمام ظرفیت خود استفاده می‌کنیم تا در این بخش، بهترین و جذاب‌ترین محتواهای آموزشی را برای مشتریان شما فراهم کنیم.‌

مدیریت سایت

فرم زیر رو پر کنید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.